Maják - zábavní a gastronomické centrum
Maják - zábavní a gastronomické centrum na Instagramu
ČeskyEnglishDeutsch

Saunový svět

V našem saunovém světě jsou pro milovníky saun připraveny 3 typy sauny, ochlazovací bazének, masážní sprcha a odpočívárna.

A jaké sauny u nás můžete vyzkoušet?

 

FINSKÁ SAUNA

 

Saunování se stalo oblíbeným způsobem relaxace po celém světě. Patří mezi jedny z nejstarších regeneračních a relaxačních metod. Kombinace malé uzavřené místnosti a horkého vzduchu s minimální vlhkostí a teplotou 90°C prohřeje do hloubky celé tělo. Správný způsob saunování posílí vaši imunitu a navíc vám pomůže ke zbavení se přebytečných kilogramů. Pocením zrychlujete metabolismus organismu, tedy i spalování tuků. Navíc se zbavujete škodlivých látek a posilujete kardiovaskulární systém. Procedura vám také zajistí krásnou a svěží pokožku. Zchladit se můžete v naší nové ochlazovně (bazének s ledovou vodou a otevírací střechou), odpočinout si můžete v odpočivacím prostoru s lehátky.

Přednosti WELLY FINSKÉ SAUNY

celkové uvolnění pohybového aparátu
vyplavování endorfinů - hormonů štěstí
posilování imunity - prevence proti chřipkám a nachlazení
detoxikace organismu
doplňková kúra při hubnutí

 INFRA SAUNA

 

Infra sauna představuje nový trend v saunování. Funguje na principu hlubokého prohřívání pokožky, svalů i vnitřních orgánů infračervenými paprsky. Při této formě saunování se ohřívá nejen povrch těla, ale teplo proniká i do hloubky tkáně a dochází k rychlejšímu prohřátí požadovaných částí těla, než při klasickém saunování. Výhodou je nižší okolní teplota v infrakabině a tím zpřístupnění této procedury i lidem, kteří nemohou využívat klasické sauny. Velmi pozitivně posiluje kardiovaskulární systém, uvolňuje bolesti zad a páteře, a zároveň posiluje imunitní systém. Infra sauna napomáhá i při hojení popálenin, nebo jizev. Zchladit se můžete v naší nové ochlazovne(bazének s ledovou vodou a otevirací střechou), odpočinout si můžete v odpocivacím prostoru s lehatky

Přednosti WELLY INFRA SAUNY

mírní bolesti, snižuje ztuhlost končetin, kloubů a zad
stimuluje krevní oběh
omezuje stres a únavu, zlepšuje imunitní systém
doplňková kúra při hubnutí
účinná relaxace a regenerace organismu
detoxikace organismu 

 

EUKALYPTOVÁ PARNÍ SAUNA

 

Parní sauna využívá příjemné účinky tepla, vlhké páry, vonných esencí a klidu. Na rozdíl od klimatu v klasické suché sauně se u parní jedná o vlhkou teplou lázeň. Vlhkost vzduchu s poměrně nízkou teplotou spolu vytváří klima, které je pro lidský organismus v mnohém ohledu prospěšné. V parní sauně získáte příjemný pocit zotavení a získání nových sil, zregenerujete se a odpočinete si. Zchladit se můžete v naší nové ochlazovně (bazének s ledovou vodou a otevírací střechou), odpočinout si můžete v odpočívacím prostoru s lehátky

Přednosti WELLY PARNÍ SAUNY

výborný prostředek pro snižování nadváhy a odstranění celulitidy
zlepšuje krevní oběh
pročisťuje dýchací cesty
pomáhá při kožních onemocnění (ekzém, akné)
léčba a prevence astmatu
léčí nemoci pohybového aparátu a svalové disfunkce
podporuje léčbu revmatizmu

Co je potřeba si vzít s sebou?

ručník či osušku (možno zapůjčit bar WELLY)
hygienické potřeby - mýdlo, šampón, kondicionér, krém na tělo a obličej
plážové pantofle k přechodu k masážním sprchám, bazénu a zpět
vodu na doplňování tekutin mezi cykly saunování (bar WELLY)


 

Saunový světSaunový světSaunový světSaunový světSaunový světSaunový svět

Otevírací doba: PO- SO 9-20, NE - ZAVŘENO

Rezervace: 581112123

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.