Maják - zábavní a gastronomické centrum
Maják - zábavní a gastronomické centrum na Instagramu
ČeskyEnglishDeutsch

Svatby & oslavy

Chcete být netradiční, originální a jedineční?

Pak pro Vás máme jedinečné místo na uspořádání oslavy, svatební hostiny, zahradní párty, degustace či firemní akce v samotném srdci města Šumperk. Na střeše našeho hotelu Elegance naleznete jedinečnou terasu s umělým trávníkem a výhledem na Jeseníky včetně jeho vrcholu hory Praděd.


A jak akce u nás probíhají?

Vyslechneme si Vaší představu a následně připravíme akci na klíč dle Vašich požadavků. Po vypracování prvního plánu akce, začneme řešit detaily až do finální podoby. Po celou dobu jsme kdykoliv ochotni zodpovědět Vaše dotazy a případně dát nějaké tipy pro plánování dané akceZ naší nabídky můžete vybírat následující:

 - catering včetně obsluhy
 - dekorace prostory včetně založení stolu ap otahů na židle
 - party stany
 - venkovní bar
 - květinová výzdoba
 - hudba
 - osvětlení a tepelné ohřívače
 - služby fotografa
 - moderátor
 - doprovodný program
 - ubytování
 - zajištění akce až pro 100 osob (dle typu akce)

Výhody hotelové terasy

 - parkování před hotelem
 - snadná dostupnost výtahem
 - soukromé prostory pro uspořádání akce
 - výhled do okolí


Dalším prostorem, kde pro Vás rádi připravíme akci většího rozsahu je i naše herna D9vítka s kapacitou až 200 osob. Prostor herny uzavíráme pro akce s počtem hostů více jak 50, aby se netísnili v našem konferenčním salonku a mohli si tak užít veškeré aktivity, které herna nabízí. Prostor je ideální na pořádání firemních či soukromých akcí (oslavy, srazy...)


Rezervace je možné provádět na tel. 725 167 481 nebo na majak@majakcentrum.cz

Svatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavySvatby & oslavy

Otevírací doba: do 22:00

Rezervace: majak@majakcentrum.cz

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.