Maják - zábavní a gastronomické centrum
Maják - zábavní a gastronomické centrum na Instagramu
ČeskyEnglishDeutsch

Herna D9vítka

Vítejte na stránkách zábavní herny a clubu Devítky. V prostorách naší herny si přijdou na své všechny generace, které spojuje jediné a to je radost ze hry! V herně Devítce najdete vyžití na dlouhé hodiny u několika zábavních zařízení.

Všechny hry v herně Devítce jsou nevýherní, v naší herně nenajdete jediný typ hazardní hry, jedná se o zábavní podnik určený všem věkovým skupinám!

Je libo bowling? K dispozici máme hned 3 dráhy, nebo byste si raději zahráli kulečník (v herně jsou k dispozici poolové stoly, snooker nebo karambol). Pro vyznavače zelených plání nabízíme možnost využití INDOOR golfového simulátoru AboutGolf (možnost využití kurzu s trenérem). Výborně zabavit se můžete také u šipek, stolních fotbálků nebo air hockeye. Pokud byste si náhodou nebyli jisti pravidly nebo máte problém s nastavením herního zařízení neváhejte kdykoliv kontaktovat naši obsluhu, která je připravena Vám kdykoliv pomoci.

Během hry můžete doplnit tekutiny, ze široké nabídky našeho baru. Kromě alko i nealko drinků máme na čepu pivo Albert z naší produkce a pivo Radegast 12° . Vinaři si přijdou na své díky široké nabídce vín z vinných sklepů Znovín. Pokud by Vám vyhládlo vybírat můžete také z lehkých pokrmů, které najdete v našem nápojovém a jídelním lístku.

Příjemné posezení v blízkosti baru se nabízí až pro 80 hostů. K herně Devítce přiléhají celkem 4 konferenční salonky s kapacitou 20, 30 a 2x50 osob, které lze využít pro nejrůznější příležitosti, počínaje školením nebo jednáním, přes rodinné oslavy, školní srazy až po velké firemní akce nebo svatby. Celkové prostory herny nabízí max. kapacitu až 200 osob. Samozřejmostí je zajištění kompletního gastro servisu ať už se jedná o jednoduché občerstvení, coffeebreaky nebo servírované obědy a večeře, stejně tak jako teplý i studený raut.

  

Otevírací doba: PO - ZAVŘENO,ÚT - ČT 14:00 -20:00, PÁ - SO 14:00 - 24:00, NE ZAVŘENO

Rezervace: 581112121

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.