Maják - zábavní a gastronomické centrum
Maják - zábavní a gastronomické centrum na Instagramu
ČeskyEnglishDeutsch

Kulečníkové sporty

POOL

Pool je nejpopulárnější kulečníková hra hraná na stole se šesti kapsami. Zahrnuje i nejrozšířenější kulečníkovou hru na světě 8-ball, dále 9-ball, 10-ball a 14.1 nekonečnou.

V naší herně najdete celkem 4 profesionální stoly značky Prostar CLUB 9ft. Díky své robustní konstrukci, použitým materiálům a herním vlastnostem je tento stůl držitelem certifikátu EPBF a je určený i pro závodní hru.


KARAMBOL

Karambol je další oblíbenou kulečníkovou hrou hranou na plátnem potaženém stole bez děr hrán se třemi nebo čtyřmi koulemi.

Karambol si můžete zahrát v naší herně Devítce na jednom profesionálním stole GRAND Classic K210 z masivního dřeva a břidlicové desky v dřevotřískovém loži zlepšující herní vlastnosti kulečníku.


SNOOKER

Snooker je opravdová kulečníková hra gentlemanů profesionálů. Její název je odvozen od označení jednoho druhu obtížné situace na stole a nejpopulárnější je ve Velké Británii a zemích Dálného východu.

I přesto, že u nás není tato hra právě rozšířena, v herně Devítce si ji můžete vyzkoušet na exkluzivním dubovém kulečníkovém stolu CALLISIA 12ft. Tento stůl byl speciálně vyroben pro mistrovství Evropy 2005 ve snookeru a je potažen zeleným suknem snooker HAINSWORTH ze 100% vlny.

 Zde si můžete prohlédnout ceník kulečníkových sportů

Otevírací doba: 14:00 -21:00

Rezervace: 581112121

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.