Maják - zábavní a gastronomické centrum
Maják - zábavní a gastronomické centrum na Instagramu
ČeskyEnglishDeutsch

Hotel

Hotel ELEGANCE je komfortní a elegantní hotel v samotném centru Šumperka.  Jen pár kroků od šumperského divadla, muzea, městského parku, náměstí s romantickými uličkami, restauracemi, kavárnami, hospůdkami a obchody lemujícími Hlavní třídu. 

Samotný hotel ELEGANCE nabízí svým hostům širokou nabídku vyžití po celý rok ve sportovně relaxačním hotelovém centru WELLY.
V prostorách hotelu je také umístěna zábavní herna s posezením, barem a letní terasou, kde můžeme svým hostům nabídnout nejrůznější aktivity včetně bowlingu, kulečníku nebo golfového simulátoru. Pro firmy jsou v hotelu ELEGANCE k dispozici 4 konferenční salonky vhodné pro školení, prezentace, teambuilding, atd.

Hotel ELEGANCE nabízí celkem 25 pokojů a ubytování až pro 62 osob. Pokoje jsou rozděleny dle kapacity na jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové, apartmány a také bezbariérový pokoj. Pokoje jsou prostorné a moderně zařízené, přičemž celý hotel včetně pokojů je nekuřácký. Pokud by se však mezi hosty nějaký kuřák našel, může využít hotelovou terasu a vychutnat si svojí cigaretu, aniž by opouštěl hotel.  V celém prostoru hotelu je bezdrátové WiFi připojení k internetu ZDARMA. 

Hosté, kteří se k nám dopraví vozem, mají možnost parkovat na vyhrazeném parkovišti (místa označená písmenem „R“) před vstupem do hotelu ELEGANCE.Otevírací doba: pondělí až neděle 08:00 - 22:00

Rezervace: +420581112120

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.