Maják - zábavní a gastronomické centrum
Maják - zábavní a gastronomické centrum na Instagramu
ČeskyEnglishDeutsch

Indoor golf

Golfový simulátor About Golf

AboutGolf je golfový simulátor nabízející plně 3D rendrované prostředí, odpovídající reálné hře. 3D je záklem přesnosti, umožňující správnost při zobrazení kolize míčku s listím, stromy, terénem, skálami nebo dalšími objekty. 3D rendrovaná grafika je jediná cesta jak zabezpečit přesnost letu a dopadu míčku při každé ráně a umožňuje stromům, trávě a vlajkám pohyb ve větru, mrakům měnit tvar a pohybovat se po obloze, ptákům létat nad hlavami hráčů a vlnám narážet na pobřeží.

Funkce simulátoru:

přesná fyzikální trajektorie
precizní měření pohybu hole a míčku
vynikající grafika
silný software
skutečné hraní
nezapomenutelný zážitek
Díky nedávné aplikaci nejmodernějšího speciálního grafického "enginu"  3D/Etm , se může aboutGolf chlubit doslova puntičkářsky přesně reprodukovanými hřišti, kterých je víc než 30 hřišť, a další se připravují. Narozdíl od některých simulátorů, které používají veřejně dostupná satelitní data, aboutGolf užívá vlastní data každého jednoho hřiště, s přesností na 6 palců (15 cm), zajištující přesnou kopii hřiště i při nastavení na krátké paty. aboutGolf věnuje vytvořením každého hřiště v přepočtu více než 18 měsíců práce jednoho specialisty, aby bylo na špičkové úrovni vše, co se týká přesnosti a grafické kvality.

Možnost využití služeb osobního trenéra - Martin Huf - 720 412 743


Zde si můžete prohlédnout ceník

Otevírací doba: 14:00 -21:00

Rezervace: 581112121

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.